Contact us

DIENNAKTS NOMETNES "CANADA WILD 2019"

Diennakts nometņu mērķis ir stiprināt angļu valodas prasmes, iepazīstot un piedzīvojot Kanādu Latvijā. Nometnē ir iespēja izvēlēties divu dažādu angļu valodas zināšanu līmeņu nometnes: Dzintara un Tirkīza, par kurām vairāk variet uzzināt sadaļā: ANGĻU VALODA.

Diennakts nometnēs piedzīvosim Kanādu Latvijā:
iepazīsimies ar Blackfoot un šodienas Kanādas multikulturālo vidi, iepazīsim Kanādas izgudrojumus un paši dažus no tiem izmēģināsim, apgūsim Yahtzee spēli un gatavosim kļavu sīrupu, veidosim Mohawk frizūras, gatavosim un dosimies Kanādas nakts trasē, un, protams, peldēsimies un ēdīsim saldējumu divas reizes dienā!

Nometnes datumi: 30.06.-6.07.2019., 7.-13.07.2019., 21.-27.07.2019.

Ierašanās uz nometni 1. dienā vēl tiks precizēta, bet plānots apmēram no plkst. 18.00 līdz plkst.19.00. Noslēguma pasākums 7. nometnes dienā ir plānots plkst. 12.00. Izbraukšana no teritorijas līdz plkst. 14.00.

Papildus vēl izmēģināsim savus spēkus braucienā ar SUPiem, dosimies uz jūru, mazliet apgūsim franču valodu un ļoti daudz apgūsim angļu valodu. Vai precīzāk sakot, dzirdēsim un paši centīsimies runāt tikai angļu valodā. Tāpēc nometnē būs arī skolotāji, ar kuriem varēs sazināties tikai un vienīgi angļu valodā.

Bet tie, kuri vēlas šo nedēļu vēl bagātīgāku, varēs izvēlēties papildus laiku ar supiem, apgūt angļu valodas gramatiku un doties izjādē ar zirgiem. Mēs palīdzēsim Jūsu bērnam sajusties:

ES VARU, ES PATS, MAN SANĀK!

PAPILDPAKALPOJUMI

SUP NODARBĪBAS

Instruktora vadībā visi nometnes bērni izmēģinās savus spēkus braucienā uz SUP dēļa.
Nākamās SUP nodarbības var izvēlēties papildus:

  • 12 EUR 30 min. nodarbība instruktora vadībā vai 5 EUR 30 min. nodarbība bez instruktora.
  • SUP nodarbības notiks peldēšanai paredzētā laikā priekšpusdienā un pēcpusdienā.

GRAMATIKAS NODARBĪBAS

4 gramatikas nodarbībās (40 min.) apgūsim neregulāro darbības vārdu formas, kā arī bērnu spēju robežās, trenēsim prasmi tās lietot ikdienā stāstot par sevi un saviem piedzīvojumiem.
Pieredzes stāsts. “Pagājušā gadā divi astoņgadīgie bērni, redzot šīs nodarbības un citu bērnu aizraušonas ar tām, zvanīja mammām un lūdzās – mammu, lūdzu, es gribu uz gramatiku. Mammas neizpratnē zvanīja uz nometni, pārsteigtas par šādu lūgumu.
Bijām domājuši mainīt nosaukumu, lai neliekas tik biedējoši, bet tad izdomājām, ka atstāsim, lai tieši pretēji – bērni redz, ka gramatika ir forša kā spēle.”

Šīs nodarbības ir plānotas tikai tiem bērniem, kuru vecāki to ir izvēlējušies. Viena 40 min. gramatikas nodarbība ir 5 Eur, kopā 4 nodarbības, tātad 20 Eur.
Plānoti divi apguves līmeņi, kas tiek noteikti pēc pirmā testa. Vairāk uzzināt: Diāna Zepa, nometnes vadītāja un programmas veidotāja: +37127774321.

EKSKURSIJA, IZJĀDE UN DARBNĪCA

Pirmdienas vai trešdienas vakarā pēc vakariņām bērniem ir iespēja doties uz Z/s “EKVI” (Carnikavas nov., “Rasas”, LV-2163), kur treneres Marinas vadībā notiks ekskursija pa saimniecību, izjāde un darbnīca. Maksa 12 Eur.
Marina ļoti mīl savu darbu un lepojas ar savu audzēkņu sasniegto!

Close Menu