DIENNAKTS NOMETNES LATVIJĀ "DISCOVERING AMERICA 2020"

Diennakts nometņu mērķis ir stiprināt angļu valodas prasmes, iepazīstot un piedzīvojot Ameriku Latvijā. Nometnē ir iespēja izvēlēties divu dažādu angļu valodas zināšanu līmeņu nometnes: Dzintara un Tirkīza, par kurām vairāk varat uzzināt sadaļā: ANGĻU VALODA.

Diennakts nometnēs piedzīvosim AMERIKU Latvijā:

iepazīsimies ar Amerikas pirmiedzīvotājiem – to simboliem, tērpiem, ugunskura rituāliem, veidosim sapņu ķērājus un totēmu stabus, iepazīsim 50 Amerikas štatus, veidojot pašgatavotu enciklopēdiju, gatavosim tikai Amerikai raksturīgākos sendvičus un dosimies tematiskajās nakts trasēs līdz pat pusnaktij, un, protams, peldēsimies un ēdīsim saldējumu divas reizes dienā! Sadarbosimies ar Amerikas vēstniecību un uzņemsim nometnē viesus no Amerikas.

Nometnes datumi:  5.-11.07.2020., 13.-19.07.2020., 23.-29.07.2020., 9.-15.08.2020.

Ierašanās uz nometni 1. dienā vēl tiks precizēta, bet plānots apmēram no plkst. 18.00 līdz plkst.19.00. Noslēguma pasākums 7. nometnes dienā ir plānots plkst. 12.00. Izbraukšana no teritorijas līdz plkst. 14.00.

Ļoti daudz apgūsim angļu valodu. Vai precīzāk sakot, dzirdēsim un paši centīsimies runāt tikai angļu valodā. Tāpēc nometnē būs arī skolotāji, ar kuriem varēs sazināties tikai un vienīgi angļu valodā.

Tie, kuri vēlēsies šo nedēļu padarīt vēl bagātīgāku, varēs izvēlēties doties braucienā ar supiem, apgūt angļu valodas gramatiku, stiprināt drosmi runāt angļu valodā aktiermeistarības nodarbībās un doties izjādē ar zirgiem. 

Ko darīs pārējie bērni, kuri neizvēlēsies papildpakalpojumus? Paralēli šīm aktivitātēm, bērni varēs piedalīties dažādās sporta spēlēs vai darbnīcās.

Mēs palīdzēsim Jūsu bērnam sajust: ES VARU, ES PATS, MAN SANĀK!

info@vs.edu.lv

Zemitāna iela 2B, Rīga, LV-1012

Sazinies ar mums