Contact us

DIENAS NOMETNES "CANADA WILD DAY CAMP" un DIENAS NOMETNES "CANADA WILD un Alpu Zirgi 2019"

2019. gadā piedāvājam divas dienas nometnes.

“CANADA WILD DAY CAMP 2019” nometnē ir ilgāks nometnē uzturēšanās laiks (9.00 – 18.30) un nometnes maksā ir iekļautas ne tikai pusdienas, bet arī brokastis un vakariņas, kā arī divu pēcupsdienu aktivitātes notiek pie jūras.

Dienas nometnē “CANADA WILD un Alpu zirgi” nometnes laiks ir 9.30 – 17.30 un nometnes maksā ir iekļautas tikai pusdienas, bet bērni varēs 2 dienas pavadīt Alpu zirgi saimniecībā, kurā apgūsim tādas prasmes, kā zirga sakopsana, krēpju ķemmēšana, bizīšu pīšana, inventāra sagatavošana, zirgu un trušu barošana, un, protams, dosimies izjādē. Visās dienas nometnēs peldēsimies un ēdīsim saldējumu divas reizes dienā!

Nometnes datumi: 1.07.-5.07.2019., 8.07.-12.07.2019., 22.-26.07.2019.

Ierašanās 9:30 un došanās mājup 17.30. Ja vēlēsieties, vienosimies par brokastīm, vakariņām, agrāku ierašanās un vēlāku došanās prom laiku. 

Tikai dienas nometnē ir paredzētas īpašas  teātra nodarbības, kurās ar drāmas palīdzību, mācīsimies lietot vienkāršas frāzes angļu valodā.

Papildus vēl izmēģināsim savus spēkus, braucienā ar SUP dēli, un ļoti daudz apgūsim angļu valodu. Vai precīzāk sakot, dzirdēsim un paši centīsimies runāt tikai angļu valodā. Tāpēc nometnē būs arī skolotāji, ar kuriem varēs sazināties tikai un vienīgi angļu valodā.

Ievērojiet, ka dienas nometnē pirmdiena, trešdiena un piektdiena notiek nometnes viesu nama “Gungas” (Gungas, Ādaži, LV-2164) teritorijā, bet otrdien un ceturtdien gaidīsim dienas nometnes bērnus jau Alpu zirgu teritorijā (Alpi, Garkalnes novads, LV-2137). Ja nepieciešama nokļūšana, tad dariet zināmu, lai varam rast iespēju to noorganizēt.

Nometnes noslēguma pasākums ir plānots sestdien, plkst, 12.00 viesu namā “Gungas”, uz kuru ierašanās nav obligāta, bet ieteicama, jo pasākums skatītājiem parasti ir ļoti interesants, savukārt bērniem – pieredze uzstājoties.

Close Menu